(Vedoucí) Technolog CNC obrábění

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je KOVOLIS HEDVIKOV a.s., exportně orientovaná společnost představující světovou úroveň v oblasti tlakového lití slitin hliníku. Společnost vlastní dvě české rodiny, bez zahraničního kapitálu. Majitelé vkládají nemalou část financí do vývoje nové technologie tlakového lití a moderní techniky.

Náplň práce:
Zajišťování a organizování technologické přípravy strojírenské výroby, navrhování uspořádání strojů a přípravků, toku materiálu, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek. Navrhování technických prostředků a jejich počtu, druhu a typu strojů a strojního zařízení pro výrobu na základě stanoveného postupu výroby a cílové kapacity. Kreslení v CAD systémech. Kontrolní měřící činnosti z hlediska dodržování technologických postupů. Sledování a vyhodnocování nákladů, optimalizace volby polotovaru a technologického postupu. Ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit. Zajišťování technické přípravy změn sortimentu a zavádění nových produktů. Vedení technické dokumentace. Čtení technických výkresů výrobků nebo dílů a navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů jejich výroby, montáže, kompletování a povrchových úprav.

Požadujeme:
• organizační a řídící schopnosti – u vedoucího
• znalost teorie obrábění, řízení a vyhodnocování výrobních procesů
• zkušenost/praxe v technologii soustružení
• přehled o moderních trendech v oblasti obrábění
• základní znalost AJ/NJ výhodou
• řízení motorového vozidla
• týmová spolupráce
• flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, ochota a schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:
• práci ve stabilní a perspektivní společnosti
• profesní růst, další vzdělávání a jazykové kurzy
• zajímavé finanční ohodnocení
• práci s moderní špičkovou technologií
• zdravotní péči o zaměstnance + očkování proti chřipce
• příspěvek na stravování
• možnost ubytování
• pět týdnů dovolené
• další zaměstnanecké výhody

Místo práce: Třemošnice

Termín nástupu: Dle domluvy

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 12. 7. 2013, 09:40

Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
0
Lokalita
Pardubický kraj