Vedoucí finančního oddělení

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Metabo s.r.o.
Společnost je od roku 1999 rodinnou firmou střední velikosti se sídlem ve vlastním objektu v Brandýse nad Labem. Je výhradním dovozcem a distributorem profesionálního ručního elektrického a akumulátorového nářadí, dřevoobráběcích strojů a vzduchové techniky.

Náplň práce:
Vedení účetnictví, pomoc týmu ohledně zpracování faktur, měsíčních závěrek, zodpovědnost za vysoký standart odvedené práce, komunikace s auditory a daňovými poradci, s bankami a dalšími institucemi, stanovení pravidel a dohled nad řízením finančních rizik, reporting vrcholovému managementu a mateřské společnosti, strategické finanční plánování a controlling (sestavování rozpočtu, tvorba finančního plánu a jejich prezentace, sledování nákladovosti a kontrola jejich toku v souladu s plánem, správné nastavení vnitřních kontrolních mechanismů).

Požadujeme:
- VŠ vzdělání ekonomického směru.
- Víceletá praxe na obdobné pozici.
- Znalost AJ podmínkou (odpovídající pozici).
- Vynikající znalost účetnictví, daní, financí a dalších souvisejících oblastí.
- Nadstandardní znalost MS Office.
- Analytické myšlení.
- Silná osobnost s pozitivním přístupem.
- Samostatnost, pečlivost, odpovědnost.

Nabízíme:
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby.
- Sleva na firemní výrobky.
- Mobilní telefon, notebook.
- Příspěvek na stravování.

Místo práce: Praha-východ / Brandýs nad Labem

Termín nástupu: březen

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 23. 3. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 2. 2016, 09:26

Obor
Administrativa, Finance
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj