TELEFONNÍ OPERÁTOR V PRAZE NEBO V PÍSKU

FORMICA Group, s.r.o. - jsme česká telemarketingová společnost, která pomáhá řešit marketingové kampaně našich klientů. Díky dlouhodobě získávaným zkušenostem našeho callcentra zajišťujeme maximální kvalitu a efektivitu služeb. Máme callcentra v Praze i v Písku, do obou hledáme komunikativní uchazeče.

Náplň práce:
Hledáte brigádu na 60-80 hodin měsíčně? Jste komunikativní? Ovládáte PC?
Máme pro Vás nabídku na spolupráci na pozici telefonní operátor v callcentru na Praze 5 nebo v Písku. Zaškolíme Vás zdarma do komunikačních a prodejních dovedností, hledáme tedy i uchazeče bez praxe.
Své životopisy zasílejte na prace@formicagroup.cz, děkujeme.

Požadujeme:
ZŠ/SŠ vzdělání, pravidelnou docházku, komunikativnost, věk nad 18 let.

Nabízíme:
Hodinovou sazbu + bonusy za uzavřené objednávky, odborné zaškolení zdarma, plánování docházky, výběr směn - 8-14, 8-16, 12-20, 14-20, 16-20, dlouhodobou spolupráci, možnost získání certifikátu, příjemné pracovní prostředí, dobrou dopravní dostupnost. Typ pracovní smlouvy: DPP, brigáda s možností přechodu na HPP.

Místo práce: Praha 5, Písek

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 27. 3. 2012, 12:01

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
Praha 5, Písek
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Brigáda