Telefonní asistent Vodafone (i slovensky hovořící) - 95 Kč/h

Proveon, a.s. je ambiciózní a dynamická firma orientovaná na výsledky a zvyšování spokojenosti zákazníků. Specializujeme se na outsourcing procesů a služeb zákaznických center. Mezi naše klienty patří vedoucí společnosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a telekomunikací. V Proveonu rádi pracujeme s nadšenými lidmi, kteří mají chuť zkoušet nové věci, nebojí se výzvy a mají pozitivní vztah k práci. Jsme zkrátka profesionální Call Centrum a hledáme nové kolegy a kolegyně na dlouhodobou spolupráci.
V případě jakýchkoli dotazů nás můžete ve všední dny kontaktovat na bezplatné zelené lince 800 777 879.

Náplň práce:
Jsme dlouhodobým partnerem společnosti Vodafone Czech Republic a.s. a hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici "Telefonní asistent".
Tato pracovní pozice je příležitostí pro všechny, kteří mají chuť si slušně vydělat a zdokonalit se v komunikačních a prodejních dovednostech. Zvládnou ji i studenti, čerství absolventi škol či rodiče na mateřské dovolené. Naučíme Vás všemu potřebnému, abyste byli úspěšní a to nejen v práci!
Na této pozici je navíc možné hovořit slovenským jazykem.

Co bude Vaší náplní práce?
- Telefonická péče o stávající zákazníky společnosti Vodafone
- Aktivní prodej produktů a služeb
- Podpoření loajality a spokojenosti zákazníků
- Administrativa spojená s výkonem práce

Požadujeme:
- Příjemný hlasový projev v ČJ nebo SJ
- Možnost odpracovat 20 hodin týdně
- Spolehlivost, aktivitu a zodpovědnost
- Dlouhodobou spolupráci
- Trestní bezúhonnost
- Věk minimálně 18 let
- Uživatelskou znalost práce na počítači

Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení – nástupní mzdu 95 Kč/hod
- Pro zkušené operátory navýšení hodinové mzdy
- Neomezenou výše provizí
- Proplacené přestávky
- Flexibilní volbu směn od pondělí do soboty
- Úvodní výukový program prodejních a komunikačních dovedností financovaný z fondů EU
- Podporu a pomoc zkušených kolegů
- Moderní a klimatizované prostředí v Brně se snadnou dostupností MHD
- Práci na DPP, DPČ, již po zaučení možnost práce na hlavní pracovní poměr (úvazek na 30 nebo 40 hodin týdně)
- V případě práce na HPP další firemní benefity – stravenky, speciální zaměstnanecký tarif

Místo práce: Purkyňova 2855/97a, 612 00 Brno

Termín nástupu: 28.7.2014

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 17. 7. 2014, 09:42

Administrativa, Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch, Telekomunikace
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP