Technolog výroby, technik kvality – absolvent VŠ (graduate program)

SCHOTT CR, s.r.o., závod Electronic Packaging Lanškroun, významný výrobce v oblasti komponentů pro automobilový průmysl, přijme v rámci absolventského projektu GRADUATE uchazeče na pozici Technolog, technik kvality.
Náplň programu:
Unikátní program pro absolventy i uchazeče o zaměstnání do 3 let od ukončení studia, umožňující praxi v českém závodě i v zahraničních závodech koncernu SCHOTT.

Náplň práce:
Týmová práce, ale i samostatné řešení konkrétních úkolů dle zadání programu.

Požadujeme:
- VŠ technického směru, nejlépe strojní, elektro (do 3 let od ukončení studia)
- Orientace v technické výkresové oblasti, technické myšlení
- Komunikativní úroveň anglického jazyka
- Znalost práce na PC
- Komunikativní a flexibilní osobnost

Nabízíme:
- Zajímavou práci v perspektivní rostoucí zahraniční firmě
- Příležitost profesního odborného růstu
- Odpovídající finanční ohodnocení a odměňování dle pracovních výsledků
- Motivující zaměstnanecké benefity

Místo práce: Lanškroun

Termín nástupu: nejpozději 1. 6. 2015

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: marie.frankova@schott.com

Platnost inzerátu končí 27. 1. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 27. 11. 2014, 14:17

Obor
Kvalita a kontrola jakosti (QA), Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj