Technolog strojírenské výroby

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost VUVL a.s.
Společnost VUVL a.s., je česká strojírenská firma, která se zabývá kusovou a malosériovou výrobou přesných strojních dílů a montáží strojních sestav a podestav.
Oblast výroby: broušení na kulato, broušení na plocho, soustružení, frézování, 3D obrábění – 5ti osá frézovací centra, vrtání, výroba ozubení, drážkování, výroba závitů a výroba šneků.
Od roku 1998 je společnost VUVL a.s. držitelem certifikátu a osvědčení systému řízení kvality ČSN EN ISO 9001:2009

Náplň práce:
- vytváření technologických postupů včetně předpisů a norem spotřeby práce
- sledování výrobních a kontrolních operací, norem, pracnosti, volby výrobního zařízení
- optimalizace a provádění časových studií, měření délky výrobních postupů
- zodpovědnost za kvalitní plnění technologické části návrhu
- vypracování cenové kalkulace poptávaných výrobků
- spolupráce a technická pomoc při řešení operativních úkolů ve výrobě

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici výhodou
- SŠ strojní/VŠ
- zkušenosti s technologickou přípravou včetně normování výroby ve strojní firmě
- velmi dobrá znalost výkresové dokumentace
- znalost optimalizace výrobního procesu
- schopnost samostatné práce
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost cizích jazyků NJ, AJ výhodou
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- zázemí stabilní české rodinné společnosti
- práce na HPP na dobu neurčitou
- odpovídající finanční ohodnocení včetně motivační složky mzdy
- příležitost rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
- příspěvek na závodní stravování
- týden dovolené navíc

Místo práce: Kuřim

Termín nástupu: Po domluvě

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Pro bližší informace kontaktujte paní Girstlovou na tel. č. 604 223 110.

Platnost inzerátu končí 1. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 1. 7. 2015, 16:41

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj