TECHNIK – TECHNOLOG S NJ

Výrobní společnost NOVUS Česko s.r.o. se sídlem v Raspenava je pod značkami NOVUS a EMCO exportuje do více jak 70. zemí světa kvalitní, technicky a designově vyzrálé kancelářské přístroje (sešívačky a sponky, děrovačky, držáky monitorů, telefonů aj.), komponenty pro klimatizaci, koupelny, vstupní čistící zóny - rohože, rošty k bazénům, podlahové topení, nově výrobky DAHLE – řezačky a skartovače.

Náplň práce:
Správa budov, správa strojů a jejich údržby, vedení nástrojárny, inventarizace, řízení lidí.

Požadujeme:
SŠ/VŠ strojní, praxe v oboru 3 roky (u VŠ možný absolvent), schopnost orientace v technické dokumentaci, znalost ISO, znalost německého jazyka, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, komunikační dovednost, znalost práce na PC, Office na dobré úrovni, CAD. Upřednostňujeme uchazeče z Frýdlantského výběžku, popř. z Liberce.

Nabízíme:
Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti, možnost vlastního rozvoje, finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem, zaměstnanecké benefity – pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, 13.+14. plat, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění.

Místo práce: Raspenava

Termín nástupu: červen 2012

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 2. 5. 2012, 10:00

Obor
Výroba a provoz
Plat
Dohodou
Lokalita
Liberecký kraj