specialista na vzdělávání v organizování (odborový organizátor)

Odborový svaz KOVO se sídlem v Praze 3, nám. W. Churchilla 1800/2

p ř i j m e
do pracovního poměru
specialistu na vzdělávání v organizování (odborový organizátor)

pro pracoviště se sídlem nám. W. Churchilla 1800/2, Praha 3
OS KOVO ve spolupráci s IndustriAll Europe, hledá novou kolegyni nebo kolegu na pozici odborové organizátorky/odborového organizátora pro získávání – nábor nových členů.

Zavádíme pilotní projekt s cílem zvýšit efektivitu organizování členů v Odborovém svazu KOVO, a hledáme angažovaného, otevřeného člověka, který by zlepšil organizování na pracovištích.

Co Vás čeká:
- Plánování kampaní zaměřených na odborové organizování
- Pomoc při implementaci akčního plánu pro organizování
- Pořádání národních workshopů
- Oslovování zaměstnanců na pracovišti
- Organizování školení se zaměstnanci v cílových společnostech
- Podpora OS KOVO ve vytváření efektivních struktur organizování
Mezi každodenní povinnosti bude diskuse se zaměstnanci, nábor nových členů do odborů, identifikování efektivních pracovníků – aktivistů na pracovišti, podávání zpráv industriAll Europe a OS KOVO včetně brífinků a měsíční výměny názorů s ostatními organizátory v zemích zapojených v projektu.
Hledáme kandidáta či kandidátku, který/á bude mít:
Kladný vztah k odborům, tedy k práci, kdy budete hájit zájmy těch slabších v sociálním dialogu, je základní podmínkou.
- Organizační a komunikační dovednosti
- Zkušenost s prací v odborech, nevládních organizacích výhodou
- Zkušenost se vzděláváním dospělých výhodou
- Schopnost plánovat a pracovat dle plánu, ale také si organizovat čas samostatně
- Schopnost přesvědčit, motivovat a monitorovat práci ostatních
- Flexibilitu, která bude respektovat skutečnost, že budete vyjíždět na služební cesty
- Znalost moderních komunikačních prostředků a práce na PC
- Schopnost mluvit a psát česky
- Dobrá znalost anglického jazyka pro komunikaci
- Společenskou bezúhonnost-
- Řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme:
 Základní mzda 40 000,- Kč + měsíční odměny 9 % ze zákl. mzdy
 Pracovní doba 37,5/ týdně
 Zaměstnanecké sociální benefity
 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
 Příspěvek na penzijní/životní pojištění
 kancelář v centru Prahy
 možnost odborného růstu
 nástup od 1. 11. 2022

Jde o práci na plný úvazek se smlouvou na dobu určitou 1.11.2022 – 31.8.2024 v rámci projektu. Poté uzavření pracovního poměru na dobu neurčitou s OS KOVO. Vybraný uchazeč absolvuje školení na metody a nástroje pro organizování. Počítá se i s 1-2 týdny stáže v Bruselu.
Písemné přihlášky se stručným životopisem v českém a anglickém jazyku, přehledem dosavadní praxe a motivačním dopisem zašlete na e-mailovou adresu ildiko.kren@industriAll-europe.eu, valasek.tomas@cmkos.cz a radejova.vaclava@cmkos.cz nejpozději do 30. 9. 2022.
Bližší informace na tel. čísle: 602 284 234 - Tomáš Valášek, místopředseda OS KOVO.
Se všemi poskytnutými osobními údaji bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších změn a doplňků a dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Vybraní uchazeči se zúčastní osobních pohovorů dne 5.-6.10.2022 v Praze v sídle OS KOVO.
Vytvořeno: 8. 9. 2022, 13:37

Odborový svaz KOVO

Nám.W. Churchilla 2
13000 Praha 3
736521752
Obor
Výchova a vzdělávání, Marketing, reklama, média
Plat
40000
Lokalita
Praha
Kontaktní osoba
Václava Radějová

Telefon
736521752