Skladník s ŘP sk. B - i bez praxe - zaučíme

ZKM Praha, s.r.o.

Jsme výhradně česká společnost a působíme na trhu již od roku 1991. Hlavní současnou aktivitou je realizace, nejen tradičních způsobů vytápění, ale také specializace na netradiční obnovitelné a ekologické zdroje vytápění jako jsou tepelná čerpadla, ohřev solární technikou, kondenzační kotle a rekuperační větrací jednotky.

Více informací o společnosti naleznete na www.zkmpraha.cz.

Náplň práce:
• příjem a výdej zboží a agenda s tím spojená
• zavážení materiálu na zakázky, vyzvednutí nakoupeného materiálu

Požadujeme:
• min. SOU - i bez praxe - zaučíme

• ŘP sk. B - PODMÍNKOU!!!

• znalost práce s PC - Internet, Word a Excel na uživatelské úrovni
• komunikativnost, samostatnost, iniciativu a odpovědnost

Tato pracovní pozice není z důvodu občasné manipulace s břemeny o hmotnosti řádově desítek až set kg pro ženy vhodná (omezení vyplývající ze Zákoníku práce).

Nabízíme:
• zajímavé zaměstnání v mladém kolektivu
• nejednotvárnou práci
• získání praxe
• mobilní telefon

Mzdové ohodnocení 25 000 - 33 000 Kč/měsíc (dle praxe a zkušeností).

Místo práce: Květnového vítězství 2/85, Praha 4 - Háje

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ladman@zkm.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 603 198 631 - Jan Ladman.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Doprava
Plat
25 000 - 33 000 Kč/měsíc
Lokalita
Praha

Telefon
224819391