SENIOR KONZULTANT MS DYNAMICS NAV - VÝROBA

Společnost NAVISYS s.r.o. patří mezi nejvýznamnější partnery Microsoft Dynamics NAV. Svým zákazníkům nabízíme kromě standardního informačního systému také několik oborových řešení. Vedle implementace systému se věnujeme i školení našich zákazníků, jejich telefonické a e-mailové podpoře. Společnost byla založena v roce 1997 a tradičně se umisťuje mezi TOP 10 nejúspěšnějšími partnery Microsoft Dynamics NAV v ČR.

Náplň práce:
Poskytování konzultací k informačnímu systému, analýza potřeb zákazníka, tvorba procesních a funkčních analýz, testování a implementace IS u zákazníka, školení koncových uživatelů, tvorba související dokumentace.

Požadujeme:
Předchozí praxe s IS Microsoft Dynamics NAV (dřive Navision), případně s jiným ERP systémem podmínkou, zkušenosti s poskytováním konzultací ve výrobní společnosti, samostatnost, zodpovědnost, schopnost komunikovat se zákazníky, ochota cestovat, VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, pasivní znalost angličtiny (čtení textů), řidičský průkaz sk. B, ukončené studium.

Nabízíme:
Nepřetržité vzdělávání, rozšiřování a vývoj technologických dovedností, příjemné pracovní prostředí, práci v mladém a profesionálně zdatném týmu, odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 11. 5. 2012, 09:43

Obor
Informační technologie, Finance
Plat
Dohodou
Lokalita
Brno