Projektový inženýr

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Magna Seating - úspěšná nadnárodní společností v oblasti automobilového průmyslu, závod v Mladé Boleslavi se věnuje montáži automobilových sedadel.

Náplň práce:
Zavádí nové projekty,
řídí a organizuje činnosti související s procesem osvojení nové výroby, průběhu sériové výroby a se změnami a odchylkami,
organizuje zpracovávání technické dokumentace,
řídí změnové a odchylkové řízení,
dbá o aktualizaci technické dokumentace (Agile),
sleduje technické změny sedaček zákazníka,
komunikuje se zákazníkem, dodavateli a napříč všemi odděleními společnosti.

Požadujeme:
VŠ, SŠ technického směru
AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
Počítačové znalosti: Catia, MS Office, SAP výhodou
Praxe ve výrobě, vývoji či konstrukci - minimálně 2 roky
Zkušenost s PLM výhodou
Samostatnost, tvořivost
Flexibilita, vysoké pracovní nasazení
Týmová práce
Řidičský průkaz B

Nabízíme:
Stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti
Pružná pracovní doba, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
Dobré mzdové ohodnocení podle vykonané práce, 13. mzda podle hospodářských výsledků
Možnost profesního růstu, profesního vzdělávání

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: Ihned / dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: petra.simonova@magna.com
Vytvořeno: 23. 4. 2014, 10:27

Obor
Věda a výzkum
Plat
dohodou
Lokalita
Mladá Boleslav