Prodejce po telefonu

Studio Moderna je dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnost s 20letou tradicí v prodeji certifikovaných výrobků z řady Dormeo, TopShop, Kosmodisk nebo Delimano. Pro naše call centrum na Praze 3 hledáme operátory aktivně nabízející produkty našim stálým a spokojeným zákazníkům. Prodej je podpořen díky TV reklamám, reklamám v tisku i na internetu.
Přidejte se do týmu nejlepších Dormeo prodejců!!

Náplň práce:
Aktivní telefonický prodej výrobků z oblasti zdravého životního stylu, kuchyně a domácnosti, fitness, sportu atd. stávajícím zákazníkům. Práce na PC, zdůraznění probíhajících kampaní, pravidelné školení v sídle společnosti.

Požadujeme:
- výborné komunikační schopnosti
- odolnost vůči stresu
- ochota učit se novým věcem a pracovat sám na sobě
- umět přijímat zpětnou vazbu
- uživatelská znalost práce s PC podmínkou!

Nabízíme:
- HPP – pracovní doba pouze 6 hodin denně!
- zajímavou práci v příjemném a moderním prostředí, v přátelském kolektivu
- propracovaný systém školení a vzdělávání v rámci pracovní doby, podporu, odborné vedení
- možnost zdokonalit se v prodejních dovednostech a stát se špičkovým prodejcem
- garantovaný fixní plat + bonus (procenta z prodeje), stravenky, motivační soutěže, fitness centrum zdarma, výrazné zaměstnanecké slevy na produkty, občerstvení na call centru, kantýna v místě pracoviště

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Dle dohody – ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 10. 1. 2013, 16:13

Obor
Obchod a cestovní ruch, Administrativa, Telekomunikace
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha