Představitel vedení pro jakost

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je mezinárodně uznávaný partner lékařů při řešení specifických problémů v experimentální i klinické oblasti péče o pacienty.
Právě jim jsme nablízku v jejich těžkých životních situacích. Nároky, které klademe sami na sebe v oblasti firemní kultury a přístupu k životnímu prostředí se promítají i do nároků na produkt a jeho kvalitní provedení.

Náplň práce:
• Rozvíjení a posilování důvěryhodnosti naší společnosti ve vztahu ke zdravotnické veřejnosti, k cílové skupině našich pacientů i k zaměstnancům firmy.
• Posilování dobrého jména společnosti v oblasti řízení kvality.
• Proaktivní integrování Kvality jako postoje k vlastní práci a práci ostatních.
• Vedení ostatních vlastním příkladem, trpělivostí, vysvětlováním tak, aby řízení kvality vnímali jako praktický a užitečný nástroj, přinášeli sami návrhy na zlepšení a standardy kvality se staly součástí jejich myšlení i jednání.
• Řízení a stmelování lidí napříč firmou v rámci své působnosti.
• Řízení, udržování a rozvoj systému kvality dle předpisů ISO a FDA pro vývoj, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků.

Požadujeme:
• VŠ
• Znalost předpisů ISO, FDA a dalších předpisů pro oblast zdravotnických prostředků podmínkou.
• Výborná znalost angličtiny.
• Praxe v oboru zdravotnických prostředků v oblasti managementu jakosti podmínkou.
• Právní a ekonomické povědomí.
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Efektivní komunikace, výkonnost, samostatnost.
• Přirozená autorita vystupující z kompetence a zdvořilosti k ostatním.
• Kladný vztah k celoživotnímu vzdělávání.

Nabízíme:
• Zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve stabilní české společnosti.
• Odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce.
• Přátelský kolektiv a pořádný balík práce.
• Příspěvek na stravování.
• Příspěvek na relaxaci.
• Dny zdravotní dovolené.
• Příspěvky k příležitosti významných životních jubileí.
• Nástup možný ihned.

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: ihned

Těšíme se na Vaše CV, které, prosím, zašlete na adresu: roman.basta@dike.cz. Více informací o nabízené pozici na e-mailové adrese.
Vytvořeno: 4. 8. 2014, 16:34

Obor
Kvalita a kontrola jakosti (QA), Zdravotnictví
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj