Pracovník/ce na pozici agenta telemarketingu pro energetickou společnost – vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Quality Brands s. r. o.

Díky širokému portfoliu klientů jsme schopni vyjít našim novým zaměstnancům a zaměstnankyním vstříc a společně najít pro všechny nejvhodnější umístění. V Brně i Olomouci nabízíme pro zkušené prodejce a prodejkyně několik možností uplatnění. Rádi mezi nás přijmeme i talentované zaměstnance a zaměstnankyně bez předešlých zkušeností v telemarketingu. Všichni noví zaměstnanci projdou školením, které představuje podstatnou zkušenost k dalšímu kariérnímu růstu.

Více informací o nás na www.qualitybrands.cz

Náplň práce:

Pracovník/ce na pozici agenta telemarketingu pro energetickou společnost a významného mobilního operátora v call v Olomouci na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:

- základní znalost práce na PC

- kultivovaný projev v českém jazyce

- ochotu učit se novým věcem

- trestní bezúhonnost

- samostatný a zodpovědný přístup

- ukončené středoškolské vzdělání – vhodné i pro absolventy SŠ a VŠ

- V případě Vašeho zájmu zašlete CV nebo volejte 546 601 333

Nabízíme:

- prodejní bonusy (týdenní, měsíční)

- další bonusy za 10 nejlepších operátorů call centra

- bonus za přivedení kamaráda

- teamové soutěže o poukázky a věcné ceny

- teamové akce - Lasergames apod.

- firemní tematické večírky

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: Možno ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na pozici používejte prosím e-mailovou adresu olomouc@qualitybrands.cz

Vytvořeno: 1. 5. 2014, 15:32

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Olomoucký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2581
prodejx 1390
callx 59