Obsluha výrobních strojů a zařízení

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Frujo, a.s., která je jedním z největších evropských výrobců potravinářských komponentů a polotovarů. Do dvousměnného provozu hledáme vhodné kandidáty na pozici pracovníků do výroby. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:
- Příprava a plnění obalů (kontejnery o obsahu 200-1000l) pro výrobu.
- Elektrický paletizační vozík k dispozici.
- Příprava suroviny pro výrobu (manipulace s břemeny 15-25kg).
- Obsluha varného zařízení.

Požadujeme:
- Ukončený výuční obor.
- Ochotu pracovat na dvousměnný provoz.
- Fyzickou zdatnost.
- Spolehlivost, pracovitost.
- Dobrý zdravotní stav.
- Časovou flexibilitu.

Nabízíme:
- Dlouhodobou perspektivu v rámci mezinárodně úspěšné firmy, seriózní jednání.
- Kvalitní zapracování a možnost dalšího kariérního rozvoje a vzdělávání.
- Adekvátní mzdové ohodnocení a kvartální odměny.
- Pracovní poměr na dobu neurčitou.
- Práci v přátelském a motivovaném kolektivu.
- Po roce příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění.
- Závodní stravování.
- Další firemní benefity.

Místo práce: Jihomoravský kraj / Tvrdonice

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 28. 8. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 28. 7. 2016, 16:07

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj