Likvidátor / likvidátorka pojištění majetku

Pojišťovna VZP, a.s.

Jsme největším retailovým prodejcem cestovního pojištění a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců. Máme bohaté zkušenosti nejen v oblasti pojištění majetku a odpovědnosti občanů i podnikatelů, ale i v jiných odvětvích pojištění.

Více informací o společnosti naleznete na www.pvzp.cz.

Hledáme zkušeného majetkového likvidátora, který se připojí k našemu týmu odborníků.

Náplň práce:
• samostatně šetřit pojistné události z pojištění majetku občanů i podnikatelů, a to od nahlášení až po vyřízení
• posuzovat oprávněnost nároku v souladu s pojistnou smlouvu a souvisejícími právními předpisy
• komunikovat s klienty, externími partnery, makléři, znalci
• zabezpečovat veškerou dokumentaci
• stanovovat výši škody
• spolupracovat s kolegy napříč pojišťovnou

Požadujeme:
• ukončené SŠ/VŠ vzdělání, ideálně zaměření technického, ekonomického nebo právního směru
• praxe v oblasti likvidace pojištění majetku
• analytické myšlení, silné komunikační schopnosti, zodpovědnost a pečlivost
• schopnost pracovat samostatně a efektivně
• uživatelská znalost práce MS Office (Outlook, Excel, Word)
• zájem učit se novým věcem

Výhodou:
• znalost práce s expertními systémy pro likvidaci pojistných událostí

Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
• stabilní a perspektivní pracovní prostředí v renomované pojišťovně s dlouholetou tradicí
• konkurenceschopnou mzdovou sazbu a bonusový systém
• flexibilní pracovní doba a možnost home office v souladu s firemními pravidly
• zaměstnanecké benefity, jako jsou stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na produkty a Multisport karta
• firemní akce a týmové aktivity pro podporu přátelské a příjemné pracovní atmosféry

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zdenka.vadasova@pvzp.cz.

Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, ostatním předem děkujeme.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 14. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Finance
Plat
Lokalita
Praha

Telefon
224819391