Finanční účetní - možnost zkráceného úvazku

EPOKA s.r.o.

Jsme účetní firma - spolehlivý partner v účetnictví a poradenství od roku 1995. Poskytujeme účetní a poradenské služby pro menší a střední firmy (právnické i fyzické osoby).

Více informací o společnosti naleznete na www.epoka.cz.

Náplň práce:
• samostatné účtování všech dokladů
• zpracování DPH a kontrolního hlášení
• zpracování daňové evidence
• posouzení nákladů a výnosů z daňového hlediska
• roční závěrky
• případně zpracování jednoduchých mezd

Požadujeme:
• SŠ vzdělání ekonomického směru
• praxe v oboru
• dobrou orientaci v účetních a daňových zákonech a předpisech
• analytické myšlení a odpovědný přístup k práci

Nabízíme:
• práci na plný úvazek s možností zkráceného úvazku
• motivující mzdové ohodnocení
• maximální příspěvek na stravování
• týden dovolené navíc
• prostor pro seberealizaci a možnosti osobního růstu
• přátelské prostředí menší firmy
• pružná pracovní doba, příspěvek na dovolenou
• jazykové a odborné vzdělávání v rámci pracovní doby

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: epoka@epoka.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 13. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Finance
Plat
Lokalita
Mladá Boleslav
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP

Telefon
224819391