Disponent Přepravy v Ostravě Martinově

Stáž pro studenty.
Náplň práce: Operativní zpracování přepravních zakázek včetně spolupráce při tvorbě cenových nabídek. Koordinace nakládky, vykládky zboží a přistavování dopravních prostředků. Operativní řešení mimořádných situací s cílem minimalizace nákladů a prostojů. Komunikace se zákazníky a dodavateli. Vedení příslušné dokumentace a reportů
Požadujeme: Minimálně střední vzdělání . Vhodné pro studenty , kteří jsou v době realizace stáže (listopad až prosinec 2014) studenty posledního ročníku střední školy (SŠ) nebo posledních dvou semestrů vyšší odborné školy (VOŠ) a vysoké školy (VŠ) oboru logistika, doprava, ekonomika v dopravě nebo podobné.
Nabízíme : Praktické znalosti a zkušenosti z studovaného oboru. Získání pracovních návyků, adaptace v pracovní skupině, trénink týmové práce. Zvýšení konkurenceschopnosti na pracovním trhu. Pracovní smlouva DPP. Po ukončení práce ve firmě možnost nástupu do trvalého zaměstnání.
Vytvořeno: 26. 9. 2014, 14:44

Premi Consult s.r.o.

Stodolní 794/21
70200 Ostrava 2
725 474 740
Obor
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
od 60Kč/hodinu
Lokalita
Moravskoslezský kraj
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
ing Lucie Dřímalová

Telefon
725 474 740