Business Analyst – student VŠ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je mezinárodní poradenská společnost Grant Thornton, působící na trhu od roku 1924. V současnosti je s obratem přes 3,2 miliardy EUR šestou největší organizací svého druhu na světě. Globální tým zahrnuje více než 35.000 profesionálů, kteří působí ve 124 zemích světa.
V České republice poskytuje Grant Thornton celé portfolio služeb v oblasti manažerského a transakčního poradenství, auditu, účetnictví a daňového poradenství. Roční obrat přesahuje 200 miliónů Kč, v kancelářích v Praze a Brně pracuje přes 100 profesionálů, své služby poskytuje více než 700 klientům z privátní i veřejné sféry, mezi něž patří i polovina Czech TOP 100 firem.
V Grant Thornton používáme současně rozum i instinkt, abychom pomohli dynamickým klientům otevřít potenciál pro růst.

Náplň práce:
Hledáme talentované studenty 3., 4. až 5. ročníků vysokých škol, kteří dokáží samostatně vyhledávat a rychle analyzovat data; dokáží koncepčně přemýšlet o problémech; jsou pečliví, přesní a hlavně jsou připraveni se stále učit novým věcem a reagovat na nově nastalé situace; jsou také týmoví hráči a mají dobré komunikační dovednosti.

Požadujeme:
• Nadprůměrné analytické schopnosti, zájem učit se a rozvíjet se
• Student/ka VŠ
• Znalost anglického jazyka na vysoké úrovni
• Dobrá znalost MS WORD, EXCEL a POWERPOINT
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• Zázemí prestižní mezinárodní organizace a tým zkušených profesionálů
• Získání zkušeností díky možnosti pracovat na různorodých projektech pro významné klienty
• Pro nejlepší rychlý profesní a odborný růst
• Flexibilita v rozvržení týdenní pracovní doby
• Mzdové ohodnocení dle výkonu

Místo práce: Praha

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 18. 8. 2014, 12:04

Obor
Administrativa, Finance
Plat
0
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Brigáda