Vydělej si na léto! Asistent zák. centra: 80-150 Kč/h

Hledáme šikovné studenty, nebo maminky na mateřské, kteří mají zájem si přivydělat na léto! Nástupní mzda se dle zkušeností uchazeče pohybuje mezi 80-150 Kč/h, šikovní brigádníci mohou mít i výrazně více!
Směny jsou volitelné a délka případné spolupráce záleží hlavně na tobě, jestli hledáš stabilní přivýdělek, jsme pro tebe ta pravá volba!
Náplní práce je telefonické oslovování klientů a vedení administrativy spojené s hovory.

Nabízíme
Skvělý přivýdělek ke studiu, k jinému zaměstnání, nebo na mateřské
Příjemné prostředí brněnské kanceláře
Hodinovou mzdu 80-150 Kč/h + bonusy
Benefity
Zavedená firma, propracovaný systém školení (školení jsou vždy zdarma!)

Náplň práce
Telefonické oslovování stávajících zákazníků
Vedení administrativy spojené s hovory
Po zapracování možnost zaučovat nováčky

Varianty úvazku
Hlavní pracovní poměr (HPP)
Brigáda (16 hodin týdně a více - dle Vašich možností)

V případě zájmu o práci nebo brigádu, kontaktujte prosím personální oddělení pomocí formuláře, případně na telefonu 725 375 129.
Vytvořeno: 6. 5. 2014, 17:27

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Administrativa, Telekomunikace
Plat
Nástupní 80-150 Kč/h
Lokalita
Brno - město
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129
Další inzeráty s nálepkami:
prácex 251
brnox 423
istimax 182