Vedoucí tribotechnické laboratoře

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KOMA Commercial, s.r.o., se sídlem v Ostravě. Podrobnější informace o společnosti naleznete na stránkách: www.komacommercial.cz

Náplň práce:
Vedoucí tribotechnické laboratoře je zodpovědný za efektivní vedení laboratoře a laboratorních zaměstnanců, samostatné analytické vyhodnocování vzorků olejů, maziv a paliv (FTIR, ICP-OES, čítač částic, morfologie částic), příprava na certifikaci ISO 17 025, spolupráce s jinými odděleními uvnitř společnosti, komplexní zabezpečení provozu laboratorní techniky.

Min. požadavky:
- VŠ chemického zaměření
- samostatnost, rozhodnost, komunikativnost
- znalosti a zkušenosti měření a vyhodnocování FTIR spekter (možnost uplatnění i absolventů postgraduálního studia)
- znalost AJ

Zkušenosti a znalosti práce s dalšími laboratorními přístroji v tribotechnické laboratoři (např. stanovení TBN, ICP-OES atd.) jsou vítány.
Praxe na vedoucí pozici je vítána, není však podmínkou.
Platný řidičský průkaz sk. B je výhodou.

Nabízíme:
Nabízíme práci v moderně vybavené tribotechnické laboratoři s možností osobního růstu práce, výborné platové ohodnocení včetně benefitů, 5 týdnů dovolené.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: možno ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ivana.mistrikova@komaindustry.cz

Vytvořeno: 25. 6. 2014, 08:53

Obor
Chemie, farmacie a potravinářství
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj