Vedoucí smaltovny – znalost AJ/NJ – vhodné i pro absolventy

DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - STROJÍRNA S. R. O jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Vyváží své výrobky téměř do dvaceti zemí celého světa. Ohřívače vody značky Dražice jsou českými zákazníky velmi žádané, o čemž svědčí i dominantní podíl na trhu více než 50 %. Základní činností společnosti DZ Dražice je výroba a prodej ohřívačů vody.

Náplň práce:
Pracovník provádí širokou škálu odborných prací, zejména kontrolu a obsluhu technologického zařízení. Kontroluje a řídí provoz chemických výrobních procesů. Řídí technologii povrchových úprav, provoz neutralizační stanice a proces smaltování. Dohlíží na dodržování receptur při mísení chemikálií a smaltu. Řídí skupinu lidí ve třísměnném provozu.

Požadujeme:
• střední průmyslovou školu chemickou, případně VŠCHT – obor silikáty výhodou
• aktivní znalost AJ nebo NJ nutná
• základní znalost práce s PC
• řidičský průkaz sk. B
• osvědčení – zacházení s nebezpečnými chemickými látkami a přípravky výhodou
• přijmeme i absolventa

Osobnostní požadavky: flexibilita, praktické i teoretické myšlení, samostatnost, schopnost pracovat v týmu, odpovědnost, organizační schopnosti, analytické schopnosti, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
• dynamickou a různorodou práci
• perspektivní práci ve stabilní společnosti
• příjemné pracovní prostředí
• pružnou pracovní dobu
• nástupní plat od 25 000 Kč
• zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, závodní stravování/stravenky)

Místo práce: Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou

Termín nástupu: Dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
nebo adresu společnosti:
DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE – STROJÍRNA S.R.O.
Miluše Kellerová
Dražice 69,
294 71 Benátky nad Jizerou

Vytvořeno: 23. 5. 2014, 12:20

Obor
Chemie, farmacie a potravinářství
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj