Vedoucí mimosoudního inkasa

Společnost CREDIT MANAGEMENT a.s. působí na trhu správy a vymáhání pohledávek již od roku 2006. Mezi její významné klienty se řadí přední české banky, telekomunikační společnosti a pojišťovny. Aktuálně hledáme do svého týmu mladých kolegů vedoucí/ho pro mimosoudní inkaso se zkušeností v oblasti vymáhání pohledávek po telefonu.

Náplň práce:
• Vedení týmu 3-5 operátorů, kteří telefonicky kontaktují dlužníky za účelem dohody na úhradě dluhu
• Školení a zajišťování zpětné vazby svěřenému týmu
• Výběr nových zaměstnanců do svého týmu
• Aktivní přístup k inovacím při vymáhání pohledávek
• Zajištění e-mailové a korespondenční komunikace s dlužníky

Požadujeme:
• Středoškolské vzdělání
• Zkušenosti s telefonickým vymáháním pohledávek
• Výborné komunikační schopnosti
• Zkušenosti ve vedení týmu výhodou
• Orientace na výsledek
• Pozitivní přístup k práci

Nabízíme:
• Zajímavou práci v prostředí mladého kolektivu
• Motivační finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody
• HPP
• Nástup ihned nebo dle dohody

Místo práce: Praha 3

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem, fotografií a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 11. 8. 2014, 15:47

Obor
Finance
Plat
dohodou
Lokalita
Praha