Vedoucí lisovny plastů

Pro našeho klienta, významnou společnost OMNIAPRO, s.r.o., hledáme kandidáty/ky na pozici Vedoucí provozu lisovny plastů.
Klient je středně velkou výrobní firmou vyrábějící produkty pro automobilový a strojírenský průmysl, se špičkovým technologickým vybavením působící v regionu Orlickoústecko.

Náplň práce:
Vedoucí lisovny plastů je zodpovědný za koordinaci a řízení provozu lisovny plastů, identifikace problémů ve výrobním procesu a odstraňování jejich příčiny, navrhování nápravných opatření, optimalizace výrobních procesů, náběhy nových zakázek do sériové výroby, motivuje a podněcuje odborný rozvoj podřízených pracovníků, stanovuje cíle a předkládá je ke schválení vedení firmy, zodpovídá za ekonomické výsledky provozu. K denním činnostem patří zejména vedení podřízených na lisovně, operativní řešení problémů, každodenní komunikace s oddělením kvality a technology, organizace výroby, analýzy a pravidelný reporting.

Požadujeme:
Vzdělání: min. ÚSO s maturitou v oboru
Praxe min. 5 let v oboru
Komunikativní znalost angličtiny výhodou
ŘP sk. B, uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office, zejm. tabulky, grafy).
Orientace v technické dokumentaci
Vysoké pracovní nasazení, praktické myšlení, samostatnost, odolnost vůči stresu, organizační schopnosti, zodpovědnost za svěřené úkoly, zkušenosti s vedením podřízených, efektivní a systematické řízení včetně týmové spolupráce.
Preferujeme uchazeče z blízkého okolí (dojezd do 50 km). Místo výkonu práce: Lanškroun.

Nabízíme:
Motivační finanční ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, možnost dalšího vzdělávání, benefity adekvátní k pozici. Rozvoj, stabilitu a jistotu, moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi.

Místo práce: Pardubický kraj, Orlickoústecko

Termín nástupu: dohodou

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis (nejlépe e-mailem personalni@omniapro.cz, do předmětu zprávy: „Vaše jméno“_vedoucí lisovny). Následně Vám bude zaslána žádost o vyjádření souhlasu se zpracováním osobních údajů.
Vytvořeno: 29. 7. 2014, 15:49

Obor
Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Pardubický kraj