VEČERNÍ brigáda (17-21 hod.) v call centru

Hledáme flexibilní pracovníky na 16 hodin týdně (možno více), na pozici operátor/ka call centra.
Pozice je vhodná pro maminky na mateřské dovolené, seniory a studenty, plánování směn lze přizpůsobit Vašim časovým možnostem.

Nabízíme
• Hodinovou mzdu + denní a měsíční bonusy
• Po zapracování postupné navyšování hodinové mzdy
• Možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce
• Možnost plánovat směny (ranní, odpolední, večerní, individuální)
• Dlouhodobé soutěže o hodnotné ceny
• Za přivedeného kamaráda 500,- Kč
• Kariérní růst
• Individuální trénink, proškolení a další vzdělávání zdarma

Benefity
• Sleva na kosmetický salon
• Sleva na posilovnu/fitness
• Smlouva na dobu neurčitou
• 3x ročně firemní párty
• Netradiční styl call centra, příjemné prostředí

Pracovní náplň
• Telefonické oslovování stávajících klientů
• Akční nabídky
• Po zapracování možnost práce s nováčky, administrativa

Požadavky
• Orientaci na prodej, tah na branku
• Flexibilita, ochota učit se novým věcem
• Spolehlivost
• Min. věk 15 let

V případě zájmu o práci, brigádu nebo jen nezávaznou prohlídku call centra, volejte na 725 375 129, případně pište na prace@istima.cz. Nezapomeňte přiložit své telefonní číslo.
Vytvořeno: 10. 9. 2013, 16:42

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Telekomunikace, Administrativa
Plat
Nástupní 70-90 Kč/h
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129