Technik – obchodník pro prodej vrat a stínicí techniky

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost LOMAX & Co s.r.o. – výrobce garážových vrat a stínicí techniky s více jak dvacetiletou tradicí.

Náplň práce:
V rámci přímého prodeje pro koncové zákazníky hledáme technika-obchodníka pro okolí Brna.
Na této pozici budete:
- aktivně vyhledávat koncové zákazníky v daném regionu
- vytvářet technické a cenové nabídky dle poptávek zákazníka
- uzavírat obchodní smlouvy se zákazníky
- aktivně vyhledávat stavební/developerské firmy pro dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- „technický typ“ a „obchodního ducha“
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- silnou orientaci na zákazníka a výsledky
- praxi na pozici obchodníka nebo technika ve stavebnictví min. 3 roky
- časovou flexibilitu, aktivní přístup k práci
- ŘP skupiny B (aktivní řidič)
- znalost práce na PC (Outlook, MS Excel, MS Word)

Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní společnosti
- atraktivní produkty
- kvalifikovaný pracovní kolektiv
- příjemné pracovní prostředí
- motivující finanční ohodnocení v přímé vazbě na dosahované výsledky
- příležitost k seberealizaci

Místo práce: Jihomoravský kraj

Termín nástupu: ihned

Pokud Vás pracovní pozice zaujala a splňujete požadavky, pošlete nám Váš strukturovaný životopis a připojte krátký motivační dopis.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 1. 7. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 2. 6. 2015, 08:10

Obor
Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví­
Plat
dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj