Technický pracovník servisu / vývoje přístrojů

Pro společnost, která má významné celosvětové postavení na trhu, zabývá se vývojem, výrobou, prodejem a servisem přístrojů pro měření magnetických veličin, hledáme zaměstnance pro posílení pracovního kolektivu.

Název pozice

Požadujeme
VŠ vzdělání technického směru; elektrotechnika, fyzika a příbuzné obory
Komunikačně zdatný, analytický, logický a důsledný typ člověka
Orientace v elektronických schématech a v součástkové základně
Základní orientace ve strojírenských výkresech
Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
Aktivní práce s PC (ne jen s konkrétními naučenými programy)
Manuální zručnost a preciznost
Ochota cestovat (možnost častých zahraničních cest)
Nadšení pro přístrojovou techniku
Vysoká samostatnost společně se schopností týmové práce
Ochota učení se souvisejících znalostí z oborů přírodních věd (fyzika, geofyzika, geologie)

Výhodou
Znalost algoritmů programování, popřípadě zkušenosti s programováním
Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce
Výroba, vývoj, servis a instalace špičkových geofyzikálních přístrojů. O konkrétní náplni práce se rozhodne podle profilace zaměstnance v průběhu zaměstnání. Jde o zajímavou multioborou činnost, která v sobě kloubí znalosti různých oblastí vědy a techniky.

Nabízíme
Pozice ve stabilní a prestižní společnosti s nadstandardním přístupem k zaměstnancům
Motivační finanční ohodnocení zaměřené na výkon
Možnost osobního rozvoje osobnosti v dalších oborech činnosti společnosti
Široký rozsah firemních benefitů
Nadstandardní délka dovolené
Pružná pracovní doba
Vytvořeno: 2. 9. 2014, 13:36

AGICO, s.r.o.

Ječná 29a
62100 Brno
+420511116309
www.agico.com
Obor
Průmysl, Věda a výzkum
Plat
dohodou
Lokalita
Brno - město
Kontaktní osoba
Jan Studýnka