Skladník / skladnice - řidič / řidička VZV

Pilous spol. s r.o.

Společnost PILOUS se během 30 let svého působení na trhu etablovala mezi přední firmy působící v oblasti vývoje, výroby a logistiky průmyslových obalů s pobočkami, výrobními závody a logistickými centry v 7 evropských státech. Obaly jsou vyráběny tak, aby co nejméně zatěžovaly naše životní prostředí. Udržitelnost je pro nás velkým tématem a dále budeme hledat příležitosti, jak se v něm dále posouvat.

Více informací o společnosti naleznete na www.pilous-packaging.com.

Náplň práce:
• zajištění nakládky a vykládky zboží
• příjem, výdej, manipulace se zbožím a materiálem
• vstupní kontrola skladových zásob
• inventury skladových zásob

Požadujeme:
• povolení k řízení a obsluze vysokozdvižného vozíku
• praxe s obsluhou VZV
• ŘP sk. B

Výhodou:
• zkušenosti na pozici skladníka
• základní znalost práce na PC

Nabízíme:
• práci na HPP ve dvousměnném provozu
• motivující mzdové ohodnocení
• závodní stravování na pracovišti
• možnost finančního a profesního růstu
• zázemí stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející společnosti
• skvělý tým kolegů a spolupracovníků

Mzdové ohodnocení 39 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Žerčice - okres Mladá Boleslav

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hr@pilous-packaging.com.

Pro bližší informace volejte na tel.: 601 112 246 - Marta Vitoušová.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Doprava
Plat
39 000 Kč/měsíc
Lokalita
Mladá Boleslav

Telefon
224819391