Product Engineering Teamleader

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, TRW Automotive Czech s.r.o. - nadnárodní společnost, 60.000 zaměstnanců, 100 let tradice.

Náplň práce:
Komunikace se zákazníkem a dodavateli
Kontinuální vývoj produktů pro užití v náhradní spotřebě s ohledem na funkci a náklady
Definování specifikace výrobku v souladu s požadavky TRW a zákazníka
Vývoj elektrických a mechanických komponentů v souladu s těmito požadavky
Vytvoření nutných tolerančních a zadání MKP výpočtů
Zodpovědnost za tvorbu D-FMEA pro jednotlivé produktové řady
Správa požadované technické dokumentace
Péče o zákaznické výkresy a jejich odsouhlasení se zákazníkem
Spolupráce s týmem procesních inženýrů na P-FMEA
Koordinace a dohled nad procesem změn a uvolňování dílů
Objednávání a koordinace výroby prototypů a jejich testování
Vedení týmu produktových inženýrů a mechatronické laboratoře
Kontrola správného a včasného plnění zadaných úkolů
Reportování technickému řediteli

Požadujeme:
VŠ/SŠ mechatronika / strojírenství
Velmi dobrá znalost anglického a německého jazyka slovem i písmem
Znalost MS Office, 3D CAD systémů, PLM a PPS systémů, FMEA, FEA, DOE, 6 Sigma techniky, APQP
Znalost směrnice jakosti a životního prostředí ( ISO TS 16949, ISO 14001 ), bezpečnostních předpisů (OHSAS 18001)
Znalost CAN diagnostiky, řídících systémů a testovacích metod
Znalost sběru a zpracování dat při měření a metod statistického zpracování výsledků
Analytické řešení problémů
Komunikační schopnosti a schopnost prezentace výsledků práce a vedení týmu
Znalost projektového řízení a zkušenosti s ním
Schopnost práce pod tlakem zaměřené na cíl a dodržení stanovených termínů
Zkušenosti z kontaktu s dodavateli a zákazníky a jinými kulturami výhodou
Minimum 5 let praxe v mezinárodním týmu v příbuzném oboru automobilového průmyslu
Řidičský průkaz B

Nabízíme:
Zázemí velké mezinárodní firmy, možnost kariérního růstu, možnost jazykové výuky a další

Místo práce: Žitavská 1421, Frýdlant

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 21. 2. 2014, 13:26

Obor
Ostatní, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Liberec