Prodejce po telefonu – oslovování zákazníků (znalost AJ a NJ)

Společnost Alternetivo se zaměřuje na distribuci, technickou podporu a konzultace v oblasti datových technologií pro podnikové sítě i sítě telekomunikačních operátorů. Široké spektrum nabízených produktů tvoří kompletní řešení komunikační infrastruktury pro podnikové sítě i telekomunikační operátory. Alternetivo kromě dodávek zařízení poskytuje i rozsáhlou škálu obchodních a technických služeb.

Náplň práce:
Jedná se o pozici telesales/telemarketing - oslovování zákazníků z oblasti IT na základě připravených scénářů a zaznamenávání výsledků do firemního informačního systému (min. 25 hovorů denně), dále administrativní činnosti spojené s úpravou a zadáváním databáze a další administrativní činnosti.

Požadujeme:
SŠ vzdělání
příjemný a kultivovaný hlasový projev - jistota hovoru, vedení hovoru
dobré komunikační schopnosti
nadšení a elán, flexibilita
znalost práce na PC (Outlook, Excel, Word)
spolehlivost a zodpovědnost
zkušenosti z Call centra jsou velkou výhodou
anglický jazyk – na komunikativní úrovni
německý jazyk – středně pokročilý/pokročilý

Nabízíme:
motivující bonusový systém
práce v příjemném a přátelském kolektivu
možnost postupu na pozici samostatného obchodníka
nástup ihned (1.3.2014)

Místo práce: Praha 10

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 18. 2. 2014, 13:50

Telekomunikace, Obchod a cestovní ruch, Marketing, reklama, média, Administrativa
Plat
dohodou
Lokalita
Praha