Prodejce a servisní technik

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LARGO CZ, s.r.o., úspěšná společnost s dlouholetou tradicí v prodeji lesní a zahradní techniky působící ve Zlínském kraji.

Náplň práce:
Odpovědnost za vzhled a optimální chod prodejny, odpovědnost za prodejní výsledky prodejny, komunikace se zákazníky, dodržování stanoveného sortimentu a cen, uvádění nových strojů do provozu, opravy strojů, údržba strojů a jednání se zákazníky servisu.

Požadujeme:
Požadujeme SŠ nebo SOU odpovídajícího směru, praxe v obchodní činnosti nebo opravárenských službách, uživatelskou znalost práce na PC, organizační schopnosti a aktivní přístup k zákazníkovi, ŘP skupiny B nebo C, komunikativnost, spolehlivost a samostatnost, zkušenosti ze servisu obdobné techniky výhodou.

Nabízíme:
Odpovídající příjem s motivačními bonusy, samostatnou práci v úspěšné a stabilní společnosti, dlouhodobý pracovní poměr, možnost seberealizace, možnost proškolování.

Místo práce: Uherské Hradiště nebo Uherský Brod

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: gazdikovamichaela@seznam.cz

Vytvořeno: 10. 6. 2014, 13:10

Obor
Ostatní, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Průmysl
Plat
0
Lokalita
Zlínský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
servisx 349
technikx 711
prodejx 1384
obchodx 2574