Operátor / operátorka bezpečnostní linky (PCO) - vhodné i pro studenty a absolventy

JABLOTRON SECURITY a.s.

Jsme největší poskytovatel bezpečnostních služeb v České republice. Zákaznickou péči, služby i technické poradenství zajišťujeme z našeho sídla v Praze na Chodově či v Plzni. Staňte se součástí úspěšně české firmy i Vy!

Více informací o společnosti naleznete na www.bezpecnostnicentrum.cz.

Náplň práce:
• zpracování poplachových událostí - sledování poplachů v monitorovacím systému
• informování střežených zákazníků - o poplachových událostech na objektu
• telefonická komunikace - se zákazníky a výjezdovými skupinami
• administrativní práce - evidence dat v informačním systému
• dohled zkušených kolegů - podpora vedoucích směn po celou dobu směny

Požadujeme:
• SOU s maturitou - vhodné i pro studenty a absolventy
• spolehlivost, aktivní přístup
• základní znalost práce na PC
• bezúhonnost a možnost noční práce

Nabízíme:
• práci na HPP ve směnném provozu (12 hod.) - denní/denní/noční/noční poté 4 dny volna (střídání v 6:30 a 18:30)
• motivující finanční ohodnocení 29 000 - 36 000 Kč/měsíc vč. bonusů za dosažené pracovní výsledky
• dlouhodobý motivační program - průměrně 119 000 Kč ročně pro každého zaměstnance (podíl ze zisku holdingu)
• stravenkový paušál ve výši 107 Kč/den, přes 25 000 Kč ročně ke mzdě navíc
• dovolená 25 dní + 2 dny vánočního volna
• občerstvení na pracovišti a firemní akce
• práce v Praze pouze 2 minuty od stanice metra Chodov (linka C)
• zázemí úspěšné a stále se rozvíjející české skupiny JABLOTRON
• možnost využití holdingových rekreačních objektů – chaty v atraktivních turistických oblastech
• zvýhodněné mobilní tarify u největších mobilních operátorů

Místo práce: Praha (2 minuty od stanice metra Chodov (linka C))

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: nabor@jablotron.cz.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Praha

Telefon
224819391