Operátor call centra (Bonus 5.000Kč)

Přemýšlíte o změně zaměstnání? Chcete mít zaměstnání, ve kterém ocení Vaše profesní zkušenosti? Nerezignovali jste ještě a máte chuť na sobě pracovat? Pokud ano, je možné, že čekáme PRÁVĚ na Vás!

Hledáme člověka, který:
• se nebojí aktivně komunikovat po telefonu
• má uživatelskou znalost PC
• je ochotný učit se novým věcem
• má pozitivní vztah k lidem
• má češtinu nebo slovenštinu na bezva úrovni
• hledá práci, ve které mu vždy ochotně podají pomocnou ruku

Co na oplátku získáte?
• stálou fixní mzdu + bonusy (provize z prodeje) - možnost výdělku 80 – 160Kč/hod
• po zapracování je možnost přestoupit na HPP
• možnost kariérního růstu – dáme Vám příležitost ukázat, co ve Vás je
• pravidelná bezplatná školení
• zajímavou práci v přátelském prostředí v centru Brna
• motivační soutěže a hry v průběhu celé pracovní doby

Jaká bude náplň Vaší práce?
• Aktivní komunikace s našimi klienty
• Podpora plnění prodejního plánu
• Po zapracování možnost práce s nováčky
• Spolupráce v přátelském prostředí

Jste to Vy, koho hledáme?
Oslovil Vás tento inzerát? Líbí se Vám výše uvedená pracovní pozice? Pokud ano, jste náš člověk!
Jediné, co musíte udělat je, poslat e-mail se svým životopisem na adresu nabor@istima.cz a my se Vám obratem ozveme.
Popřípadě zavolejte na telefonní číslo 773 797 199 a my si s Vámi rovnou domluvíme termín pohovoru. Těšíme se na Vás! Vaše Istima a.s.

Vytvořeno: 21. 7. 2015, 14:44

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Administrativa
Plat
dohodou
Lokalita
Brno - město
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129