Obchodní manažer Evropa

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost FANS, a.s. – česká významně exportně zaměřená společnost zabývající se dodávkami investičních celků a službami pro energetiku a ekologii, výrobou a dodávkami chladicích věží a zařízení pro chlazení.

Náplň práce:
- zodpovědnost za agendu prodeje výrobků společnosti v teritoriu Evropy, zejména v ČR
- zpracování obchodních případů
- kalkulace
- příprava nabídek
- projednávání a uzavírání obchodních smluv
- jednání se zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků a projektů
- prezentace společnosti aj.

Požadujeme:
- min. ÚSO vzdělání s maturitou – obor strojírenský, stavební, ekonomický
- min. 5 let praxe v obchodní (exportní) společnosti
- znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni
- znalost MS Office – střední
- řidičský průkaz – skupina B
- znalost chladicích technologií výhodou
- ochotu cestovat (ČR i zahraničí)
- výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti
- zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení
- chuť učit se, rozvíjet se, přijímat nové výzvy

Nabízíme:
- práci a zázemí v stabilní a dynamicky se rozvíjející, významně exportně orientované společnosti
- pružnou pracovní dobu
- jazykové kurzy
- kapitálové životní pojištění po 1 roce zaměstnání
- příspěvky na stravování
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- otevřenou komunikaci a přátelské pracovní prostředí

Místo práce: Hlinsko

Termín nástupu: 1. čtvrtletí 2016

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 8. 2. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 1. 2016, 22:40

Finance, Obchod a cestovní ruch, Průmysl, Stavebnictví­, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Pardubický kraj