Obchodně-technický zástupce

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost FENESTRA střešní okna, s.r.o..
Jsme rodinná firma, od roku 1986 vyrábíme střešní okna FENESTRA. Prodej oken realizujeme přes pokrývače, stavebniny, ale i přímo koncovým zákazníkům většinou včetně montáže vlastními montéry. Nabídku střešních oken doplňuje sortiment schodů půdních, interiérových i venkovních. Jsme výhradním dovozcem multifunkčního fóliového stínění MULTIFILM, které poskytuje ochranu před teplem a oslněním.

Náplň práce:
• oslovování nových zákazníků, získávání nových zakázek
• péče o stávající zákazníky
• jednání s klíčovými zákazníky
• technická podpora pro zákazníky
• poradenská činnost
• dohled nad plněním zakázek
• řešení případných reklamací
• znalost trhu, analýza prodeje
• průběžné vyhodnocování výsledků
• odpovědnost za svěřené zákazníky a plnění plánu
• zajišťování prodejního a poprodejního servisu
• drobný servis (montáž doplňků)
• denní výjezdy za zákazníky

Požadujeme:
Jste muž a máte dobré organizační schopnosti a technické myšlení?
Nebojíte se oslovovat nové zákazníky?
Máte zkušenosti v oboru střechy/podkroví?
Pak hledáme právě Vás!
Další požadavky:
• SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
• praxi na pozici obchodníka nebo technika
• zkušenosti v oblasti prodeje technického sortimentu
• znalosti v oblasti střechy/podkroví
• samostatnost, spolehlivost, dynamičnost, flexibilitu a iniciativní přístup
• ochotu cestovat, schopnost učit se a zdokonalovat
• komunikativnost a samostatnost, velké pracovní nasazení
• uživatelskou znalost práce s PC
• řidičský průkaz skupiny B
• živnostenský list výhodou

Nabízíme:
• práce pro rodinnou firmu s 30-ti letou tradicí
• služební automobil, možno i k soukromým účelům
• mobilní telefon, notebook
• pružnou pracovní dobu
• možnost odkupů výrobků za zvýhodněnou cenu
• předání stávajících zákazníků z přiděleného regionu
• vstupní obchodně-technické školení
• asistenci techniků a manažera prodeje dle potřeby
• místo výkonu práce: Čechy
• mzdu: 22 000 - 35 000 Kč / měsíc
• práce na HPP nebo ŽL

Místo práce: Plzeňský kraj

Termín nástupu: dle dohody, co nejdříve

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 19. 8. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 19. 7. 2016, 10:02

Obor
Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví­
Plat
0
Lokalita
Plzeňský kraj