MZDOVÁ ÚČETNÍ

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Minda Schenk Plastic Solutions s.r.o. - nadnárodní společnost specializující se na výrobu plastových výlisků pro automobilový průmysl a trh s technickými díly.

Náplň práce:
Kompletní zpracování mezd zaměstnanců, příprava podkladů pro zpracování a výpočet mezd, zodpovědnost za administrativu mzdových a daňových údajů a jejich změn vč. zadávání do mzdového systému, komunikace s orgány státní správy (finanční úřad, OSSZ, zdravotní pojišťovny, úřad práce), příprava dat pro potřeby reportů a analýz, vedení mzdové agendy (evidence srážek, potvrzení o příjmech, ELDP), sledování legislativních změn.

Požadujeme:
ÚSO/VOŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru, min. 2 roky praxe – zpracování mezd, vedení mzdové agendy (ve výrobní společnosti výhodou), částečná znalost NJ příp. AJ – výhodou, znalost pracovně-právní problematiky, systémů sociálního a zdravotního pojištění, daňových zákonů, znalost práce na PC – MS Office, internet, řidičský průkaz skup. B, svědomitost, pečlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
Mzda od 21 000Kč, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky.

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: 1. 5. 2012

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 29. 3. 2012, 14:55

Obor
Finance
Plat
Dohodou
Lokalita
Liberec