Manažer speciálních činností – přeprava radioaktivních materiálů (znalost AJ a RJ)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je DMS s.r.o. Společnost DMS se dlouhodobě zaměřuje především na dopravu a přepravu nebezpečných věcí třídy 7 (radioaktivní látky), poskytuje specializované služby v oblasti jaderného palivového cyklu nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Náplň práce:
- Zpracování průvodní dokumentace speciálních dopravních projektů.
- Příprava žádostí k povolení přeprav jaderných a radioaktivních materiálů.
- Znalost legislativy ČR a kontinuální legislativní podpora společnosti.
- Studium, analýzy a aplikace mezinárodní legislativy do procesů.
- Aplikace změn legislativy jaderných materiálů v ČR a státech obchodních partnerů do procesů společnosti.
- Komunikace s úřady dotčených států.
- Spoluúčast na přípravě realizace zakázek nebo inženýrských služeb.
- Sledování a analýzy trhu se službami pro jaderné a radioaktivní materiály.
- Zajišťování oblasti radiační ochrany a bezpečnostního poradenství přeprav nebezpečných věcí společnosti.
- Udržování databáze a seznamů povolení, licencí a certifikátů.
- Administrativa úseku speciálních činností.

Požadujeme:
- Ukončené vysokoškolské vzdělání technického směru.
- Všeobecná orientace v legislativě.
- Požadavek na získání prověrky NBÚ v průběhu zkušební doby.
- Pokročilá znalost anglického, ruského jazyka podmínkou (Němčina je výhodou).
- Aktivní přístup k práci, zodpovědnost a samostatnost.
- Systémové myšlení a přímočarost řešení.
- Znalost práce na PC.
- Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
- Zajímavou práci ve stabilním oboru.
- Možnost odbornostního doplňujícího studia.
- Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a dopravu, příspěvek na penzijní a životní připojištění, atd.)
- Profesní a osobní růst.

Místo práce: JE Dukovany

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 5. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 22. 4. 2015, 10:26

Obor
Doprava, Ostatní, Průmysl
Plat
0
Lokalita
Vysočina