Maminky na mateřské odměníme 70-90,- Kč/h

Společnost Istima nabízí práci všem maminkám na mateřské dovolené, případně každému, kdo si chce přivydělat ke stávajícímu zaměstnání.
Máte málo peněz, nemůžete vyjít do konce měsíce, nebo si chcete jen přilepšit? Istima je díky flexibilnímu plánování směn ideální volbou, která se Vám časově přizpůsobí.

Co nabízíme?
• Flexibilní plánování směn – Istima pro Vás může být přivýdělkem, nebo hlavním pracovním poměrem.
• Vstřícnost a ochotu při plánování směn. Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem, směny lze plánovat čtyř až dvanáctihodinové, závisí pouze na Vás.
• Hodinovou mzdu
• Bonusy (denní plnění, měsíční plnění)
• Velké množství soutěží a různých odreagování (minigolf, el. šipky a další hry)
• Otevřený a přátelský kolektiv
• Nové zkušenosti, rozvoj komunikačních dovedností, netradiční prostředí v elfím stylu.

Co požadujeme?
• Ze zkušenosti víme, že je potřeba odvolat alespoň 16 hodin týdně, aby člověk nevyšel ze cviku. Lze se však domluvit individuálně.
• Dobrý hlasový projev.
• Ochotu se učit novým věcem.

Náplň práce
• Oslovování stávajících klientů.
• Administrativa.
• Po zapracování možnost práce s nováčky.
• Podpora plnění prodejního plánu.

Nejsme obyčejné call centrum, telemarketing u nás děláme jinak. S důrazem na osobní přístup a rozvoj schopností každého, kdo s námi spojí své kroky. Kontaktujte nás telefonicky na čísle 725 375 129, případně napište e-mail na práce prace@istima.cz. Nezapomeňte přiložit své telefonní číslo.
Vytvořeno: 25. 9. 2013, 14:12

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Administrativa, Telekomunikace
Plat
Nástupní 70-90 Kč/h
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129