IT konzultant

Software602 a.s. – posláním naší společnosti je poskytovat zákazníkům řešení pro elektronizaci dokumentů a související elektronizaci procesů. Jsme připraveni se měnit stejně dynamicky jako celý ICT průmysl - z původně výhradního dodavatele aplikací pro osobní počítače jsme firmou, která je schopná realizovat i velké integrační projekty. Vše o nás naleznete na www.602.cz.

Náplň práce:
Dohled nad prací XML designéra, který tvoří formuláře v 602XML technologii na základě dodané specifikace, vč. případného grafického návrhu, dohled nad testováním navržených řešení a jejich implementace, úpravy XML formulářů dle požadavků zákazníka, vytvoření datového modelu formulářů a komunikačních profilů s vazbou na specifikaci, napojování formulářů na databázová řešení, komunikace se zákazníkem osobně, mailem a telefonicky, programování backend aplikací a jejich testování, vytváření analýz, spolupráce s projektovým manažerem.

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ ideálně technického či IT zaměření, anglický jazyk (min. pasivně), vysoká znalost Office aplikací, schopnost týmové práce a analytického a logického myšlení, znalost PHP a SQL databází výhodou, znalost XML, Xpath, XSL Transformation výhodou, všeobecný přehled o použití technologie XML, ochota učit se nové věci v oboru. Praxe v oboru povinností.

Nabízíme:
Stabilní zázemí tradiční české softwarové firmy a práce v sympatickém, mladém a dynamickém kolektivu, 5 týdnů dovolené, práce na zajímavých projektech, výborná dostupnost z metra C Kačerov, příspěvek na stravování a na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, očkování proti chřipce v podzimních měsících zdarma.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned, dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 4. 6. 2012, 16:20

Obor
Informační technologie
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405