Hlavní účetní v účetní firmě

Hledáme hlavní účetní pro společnost, která poskytuje zejména účetní, také ekonomické a daňové služby „mikro“ a „malým“ firmám v podnikatelské sféře.

Náplň práce:
• vedení účetní agendy „mikro“ a „malým“ firmám popř. fyzickým osobám (mimo mzdové agendy)
• zpracování účetních závěrek a podkladů pro daňové přiznání
• komunikace s klienty v souvislosti s jejich agendou

Požadujeme:
• vzdělání ekonomického směru min. SŠ
• praxi s vedením účetnictví
• dobrou znalost účetní a daňové problematiky a související účetní legislativy
• ochotu a chuť k dalšímu vzdělávání
• samostatnost a zodpovědnost
• aktivní přístup k práci
• smysl pro pečlivost a přesnost
• práce na OSVČ výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
• stabilní zázemí silné společnosti
• příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra Pardubic s bezplatným parkováním
• pružnou pracovní dobu
• možnost práce z domova
• práci ve zkušeném a přátelském kolektivu
• různorodou dynamickou práci
• možnost odborného a osobního rozvoje
• velmi dobré finanční ohodnocení
• SW vybavení PREMIER Systém a IT technika od firmy DELL

Místo práce: Pardubice, s možností práce z domova

Termín nástupu: co nejdříve - dle možnosti, po vzájemném osobním projednání

Pokud vás naše nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj profesní životopis s krátkým průvodním dopisem co nejdříve! Velice rádi se s Vámi potkáme a probereme možnosti naší spolupráce formou zaměstnání nebo i dodavatelskou formou OSVČ.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Finance
Plat
Lokalita
Pardubice
Pracovní poměr
Práce na živnosťák

Telefon
224819391