Funkční diagnostik

Popis nabízené pracovní pozice:

Pracoviště: Osvobození 363, Ráječko, 679 02 Rájec-Jestřebí.
Pracovní poměr na dobu určitou.
Vaším úkolem bude: Provádět identifikaci příčin poruch na deskách plošných spojů, včetně jejich oprav. Odpovídat za kvalitní provedení opravy. Pravidelně reportovat výsledky své práce a upozorňovat na opakované výrobní problémy. Spolupracovat s mistry a ostatními techniky na směně s cílem minimalizovat výrobní defekty.
Co očekáváme od Vás: Elektro a strojní znalosti na úrovni střední školy nebo SOU, uživatelsky MS Office, analytické schopnosti, ochotu pracovat v 12-ti hodinovém směnném režimu (denní, noční), manuální zručnost, dobrý zdravotní stav bez dalších zdravotních omezení, dobrý zrak, znalost pájení. Vzdělání - SOU, ÚSO s vyučením a maturitou nebo ÚSO s maturitou. Možno absolvent/ka.
Pracovní doba 37,5 hod/týden.
Zaměstnanecké výhody: 13. plat, roční bonus dle výkonu, 5 týdnů dovolené, možnost kariérního růstu, příspěvek na závodní stravování, flexibilní benefity - příspěvek na zdraví, sport, kulturu (nárok po roce zaměstnání), finanční benefity - příspěvěk 2% z měs. mzdy na penzijní připojištění nebo životní pojištění/měsíc (nárok po roce zaměstnání).
UCHAZEČI se mohou dostavit OSOBNĚ v pracovních dnech mezi 8.00 - 15.00 hod na recepci v Ráječku (nutné vzít životopis) nebo mohou ZASÍLAT své životopisy na e-mail. adresu: olga.galbova@jci.com nebo VOLAT přímo p. Olga Galbová - tel. 487 807 397 nebo 734 762 589.

Požadavky:
Práce s PC - jiné - MS Office uživatelsky

Požadované vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
Dovolená navíc (celkem 5 týdnů), 13. plat, roční bonus dle výkonu

Nástup od: 14. červenec 2017.
Vytvořeno: 14. 7. 2017, 15:17

Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o.

Osvobození 363
679 02 Ráječko - Ráječko
+420 487 807 397,734 762 589
Obor
Výroba a provoz
Plat
17 000 - 20 000 Kč
Lokalita
Blansko

Kontaktní osoba
Olga Galbová

Další inzeráty s nálepkami:
PCx 263