Číšník / servírka pro Hotel Akademie ***+ / **** Velké Bílovice

Společnost Z F P s.r.o je provozovatelem sítě hotelů Akademie. Na trhu působíme nepřetržitě od roku 2001, kdy byl otevřen náš první hotel ve Velkých Bílovicích. Následně hotel v Hrubé Vodě, hotel v Choceradech, Seminární centrum v Ostravě a Motorest Naháč na dálnici D1.

Specializujeme se především na servis v oblasti kongresové turistiky a doplňkově také víkendovými pobyty a teambuildingovými programy pro firmy. Provoz hotelu je celoroční.

Společnost je součástí skupiny ZFP GROUP, která je na českém trhu již 20 let.

Podrobnější informace o společnosti najdete na stránkách www.hotel-akademie.cz

Náplň práce:
Zajišťuje a odpovídá za plynulý a bezproblémový chod hotelové restaurace nebo bowlingu (snídaně, obědy, večeře, rauty, coffee breaky,…).
Pozice je podřízena provoznímu hotelu.

Požadujeme:
- orientace v gastronomii
- samostatnost a schopnost plánování
- příjemné vystupování
- pracovní doba dlouhý / krátký týden (nebo dle dohody)

Nabízíme:
Samostatnou práci na HPP (smlouva ihned při nástupu)
Hrubá měsíční mzda od 18.000 (+ příp. so, ne, svátky + prémie dle obratu hotelu) – vše na smlouvu
O naše zaměstnance se staráme, jak nejlépe dovedeme. Staňte se i Vy členem týmu a užívejte si benefity, které mají k dispozici všichni naši zaměstnanci.
- zvýhodněné personální stravování
- možnost přechodného ubytování zdarma
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 30.000,- Kč / ročně
- pracovní oblečení
- zvýhodněné zaměstnanecké ceny ubytování v ostatních hotelech Akademie (Naháč a Hrubá Voda)
- 1x měsíčně možnost využít masáže v Balneo centru
- zdarma účast na odborných kurzech a seminářích

Místo práce: Hotel Akademie Velké Bílovice, okres Břeclav

Termín nástupu: Dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: m.sedlak@hotelakademie.cz

Platnost inzerátu končí 19. 11. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 19. 10. 2015, 16:21

Obor
Ostatní, Pohostinství
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj