Asistent/asistentka

VŠB – TU Ostrava dovršila v roce 2013 jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 164 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TU Ostrava patří mezi špičkové technické univerzity v České republice, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky. Více na www.vsb.cz.

Náplň práce:
• Práce a činnost dle pokynů managementu v souvislosti se zajištěním a realizací činností útvaru
• Informační, evidenční a organizační práce pro útvar
• Agenda cestovních dokladů a evidenci docházky pracovníků útvaru
• Oficiální korespondence útvaru
• Pořizování zápisů z porad a pracovních schůzek dle požadavků vedení útvaru
• Podílení se na administraci personální agendy útvaru
• Zajišťování interní komunikace útvaru

Požadujeme:
• minimálně ukončené SŠ s maturitou, výhodou VŠ
• připravenost pracovat přesčas
• min. 1 rok praxe v administrativě, ideálně v obdobné pozici (akceptujeme i odpovídající praxi v průběhu studia)
• dobrá znalost AJ /slovem i písmem/
• komunikační předpoklady, organizační schopnosti
• týmový hráč, orientovaný na výsledek, zodpovědnost a smysl pro detail

Nabízíme:
• zajímavou a kreativní práci v perspektivní oblasti

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis na e-mail egrundova@jobsystem.cz nebo na adresu: útvar 9600 - IT4Innovations VŠB-TUO, IT4I, 17. listopadu 2172/15, 708 33 Ostrava – Poruba;
Do předmětu emailové zprávy či na obálku uvádějte: „VŘ na pozici Asistent/asistentka“.
Vytvořeno: 2. 5. 2013, 12:21

Obor
Administrativa
Plat
Dohodou
Lokalita
Ostrava