Administrátor veřejných zakázek

Ředitel VŠ ústavu IT4Innovations Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava vypisuje výběrové řízení k obsazení místa na pozici administrátor veřejných zakázek.
Podrobnější informace o Vysoké škole báňské naleznete na stránkách www.vsb.cz

Náplň práce:
- zajišťování administrativní agendy spojené s procesem realizace veřejných zakázek
- příprava podkladů v rámci procesu zadávání veřejných zakázek
- komunikace s poskytovateli dotací v oblasti zadávaných veřejných zakázek

Požadujeme:
- VŠ vzdělání právního, ekonomického nebo technického směru
- vhodné i pro absolventy
- předchozí zkušenost s realizací zadávacích řízení výhodou, nejlépe pak v rámci dotačních programů EU
- základní orientace v zákoně 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook)
- znalost anglického jazyka
- zodpovědnost, důslednost a smysl pro detail
- pozitivní myšlení a vystupování, tvůrčí schopnost k řešení problémů
- týmový hráč orientovaný na výsledek
- schopnost analytického myšlení
- trestní bezúhonnost, loajalita

Nabízíme:
- typ pracovní činnosti: hlavní pracovní poměr na dobu určitou
- zajímavou, odpovědnou a kreativní práci v perspektivní oblasti
- možnost práce v mezinárodně prestižní organizaci
- motivující finanční ohodnocení
- moderní pracovní prostředí a zázemí významné výzkumné infrastruktury

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: dle dohody

Přihlášky doložené motivačním dopisem a životopisem zasílejte do 30. 10. 2015 na emailovou adresu lucie.bestova@vsb.cz, nebo na adresu:

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
9600 – IT4Innovations
Lucie Bestová
17. listopadu 15
708 33 Ostrava-Poruba

Do předmětu emailové zprávy či na obálku uvádějte prosím „VŘ na pozici administrátor veřejných zakázek“.

Vytvořeno: 19. 10. 2015, 14:11

Obor
Ostatní, Finance, Administrativa, Právo
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj