Administrátor/specialista veřejných zakázek – v rámci VŠ ústavu VŠB-TUO IT4Innovations

Profil společnosti:
VŠB – TU Ostrava dovršila v roce 2013 jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 164 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TU Ostrava patří mezi špičkové technické univerzity v České republice, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky.

Náplň práce:
Zajišťování administrativní agendy spojené s procesem realizace veřejných zakázek.

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání právnického, ekonomického popř. technického zaměření, výborná znalost anglického jazyka, preferována dobrá znalost zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách a dalších souvisejících předpisech, preferována praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek, nejlépe pak v rámci programů EU, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook), preciznost a důslednost, tvůrčí schopnost k řešení problémů, ochota se dále vzdělávat, trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
Podílení se na realizaci prestižního projektu v Moravskoslezském kraji, projektu národního superpočítačového centra, rozšiřování specifického know-how týkající se ZVZ v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu. Práce na hlavní, případně i vedlejší pracovní poměr.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 11. 2. 2013, 10:32

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Státní správa, Ostatní, Finance, Administrativa  
Plat
Dohodou  
Lokalita
Ostrava  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224 814 391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás