Zástupce koordinátora staveb

Jste silně orientovaní na výsledek a dotahování věcí do konce v co nejkratším čase?

Máte schopnost předvídat a plánovat svoji činnost na několik kroků dopředu?

Co by vám nemělo chybět?

Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
Dobrá znalost práce na PC (MS office)
Smysl pro obchod
Výborná schopnost plánovat a organizovat procesy
Skvělé komunikační a vyjednávací schopnosti
Průbojnost, neodbytnost, umění přetlačit protistranu, ale zachovat budoucí spolupráci
Zkušenosti s řízením staveb vítáme, nejsou však podmínkou
S čím můžete počítat?

Propracovaný systém školení a vzdělávání v rámci NWD Akademie
Férový přístup a možnost profesního růstu
Přátelský a inspirativní kolektiv kde všichni táhneme za jeden provaz
Čeká vás zajimavé finanční ohodnocení
Firemní teambuildingové akce a eventy
Notebook, Mobil, zázemí v kanceláři
Zvyšování kvalifikace
Náplň práce:

Koordinace a kontrola staveb
Naplánovat rekonstrukci/výstavbu primárně rodinného domu v jednotlivých krocích a v čase
Komunikace s dodavateli (stavební firmy, elektrikáři, podlaháři atd.)
Plánování harmonogramu
V průběhu stavby komunikace s koordinátorem stavby až do doby úplného dokončení projektu
Pracoviště: Boskovice

Vhodné pro Absolventy
Pokud si sami sebe dokážete představit na této pozici a již dnes se můžete pochlubit skvělými výsledky ve svých dosavadních aktivitách, jste to možná Vy, kdo v brzké době posílí náš tým!

Zaujali jsme Vás? Zašlete nám strukturovaný životopis s fotografií na sekretariat@nwdgroup.cz a my Vás budeme obratem kontaktovat.
Vytvořeno: 3. 5. 2019, 10:52

NWD Group a.s.

Pražákova
63900 Brno
607000112
Obor
Reality, Stavebnictví­
Plat
25 000 Kč-40 000 Kč
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Práce na živnosťák
Kontaktní osoba
Nikol Mahútová

Telefon
607000112