Zapomeňte na Úřad Práce! A pojďte vydělávat!

Jsme mladé a stylové call centrum, které hledá pohodové lidi na pozici operátora. Nebojte se práce v telemarketingu, u nás si vyděláte a poznáte spoustu super lidí.
Náplň práce:
Aktivní oslovováni klientů z partnerských databází
Drobná administrativa související s chodem call centra
Nabízíme:
Fixní mzdu od 70 do 150Kč + neomezené výkonnostní prémie
Postupné navyšování fixní mzdy
Pro uchazeče s praxí náborový bonus
Za přivedení kamaráda bonus 1 000Kč
Krátkodobá i dlouhodobá spolupráce
Další benefity:
Flexibilní plánování směn (4,6,8hod, ranní, odpolední a večerní směny)
Certifikát o absolvování komunikačního školení
Soutěže o věcné ceny
Pravidelné týmové akce (bowling, laser game)
Firemní večírky – 3x ročně
Požadujeme:
Reprezentativní hlasový projev
Dobré komunikační schopnosti
Znalost českého jazyka
Spolehlivost
Ochotu se vzdělávat

Máme styl! Přesvědč se na našich firemních webových stránkách www.istima.cz, popř. zavítej na blog.istima.cz, kde se o nás dozvíš vše!
Pošli nám svůj strukturovaný životopis s telefonickým kontaktem na emailovou adresu, nebo si nás přidejte na Skype (istima-brno) a spojte se s námi online!

Vytvořeno: 1. 3. 2015, 15:29

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Telekomunikace, Administrativa
Plat
Dohodou
Lokalita
Brno - město
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129
Další inzeráty s nálepkami:
Brnox 423
Istimax 182
čezx 61
o2x 56