ZÁMEČNÍK

Popis nabízené pracovní pozice:

Náplň práce: činnosti související se zhotovením přípravků, nástrojů a částí strojů a zařízení ruční úpravou a opracování strojních součástí broušením, řezáním, sekáním, ohýbáním, rovnáním, vrtáním, řezáním závitů, slícováním a stehováním dílů; sestavování a montáž dílů strojů a zařízení podle technické dokumentace (výkresové sestavy)

Požadujeme: střední odborné vzdělání, strojírenství výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace a technologických postupů, základní svářecí kurz - zk 135 1.1, praxe v oboru

Nabízíme: zázemí stabilní a renomované společnosti, motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění

- mzda od 16 000Kč; jednosměnný provoz; nástup možný ihned

Požadavky:
Zkoušky svařování

Požadované vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
Jízdní výhody, Podnikové stravování, Dovolená navíc

Volných míst: 3

Nástup od: 13. červenec 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 13:18

ZVVZ MACHINERY, a.s.

Sažinova 888
399 01 Milevsko - Milevsko
+420 382 552 858
Obor
Výroba a provoz
Plat
16 000 Kč
Lokalita
Písek

Kontaktní osoba
Mgr. Šárka Nováková