Zajisti si práci na září už teď! Volej pro ČEZ!

Nenech hledání brigády ke škole až na září! Vydělávat můžeš už teď a práci u nás si udržíš i po té,
co začne škola. Časově ti vyjdeme vstříc.
Voláme klientům ČEZ a prezentujeme slevy, výhodné akce i prodlužování služeb.
Jsme call centrum, které telemarketing dělá jinak, tak aby operátory bavil a pro klienty měl smysl.

Nabízíme
• Práci, která se přizpůsobí tvým časovým možnostem
• Příležitost, abys ukázal, co v tobě je
• V základu 70 Kč/h, ale můžeš mít i 80, 90, 100 Kč/h. Díky našemu bonusovému systému až 150 Kč/h
• Zázemí průkopnické a stabilní společnosti
• Přátelský kolektiv

Náplň práce
• Telefonické oslovování klientů
• Prezentace slevových akcí ČEZ, prodlužování služeb
• Retence zákazníků, prezentace výhodnější nabídky než konkurence
• Administrativa na PC, vedení stavu zákazníků
• Plnění plánů a týmová spolupráce

Požadujeme
• Dlouhodobou spolupráci
• Chuť vydělat si komunikací se zakazníky
• Spolehlivost
• Optimismus
• Týmového ducha

Benefity
• Sleva na wellness, solnou jeskyni, posilovnu
• Soutěže o hodnotné ceny
• Sleva na kosmetiku
• Pravidelné týmové akce
• Firemnní magazín IS TIME

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na
telefonním čísle 773 797 199. Nezapomeňte přiložit své telefonní číslo.
Vytvořeno: 10. 8. 2014, 19:08

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Administrativa, Management, Telekomunikace
Plat
70-150 Kč/hod
Lokalita
Brno - město
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129
Další inzeráty s nálepkami:
Brnox 423
ČEZx 61