Zahradník – vedoucí pracovní skupiny

Zahradnická společnost OK GARDEN s.r.o. z Velkých Číčovic na Praze západ specializující se na realizaci a revitalizaci zeleně pro veřejný sektor po celé ČR – městské a zámecké parky, biokoridory, aleje, biocentra, zeleň v intravilánu aj.

Náplň práce:
Hledáme zahradního mistra - vedoucího pracovní skupiny. Práce po celé ČR ze středisek v Praze a Brně. Časté služební cesty. Práce v terénu. Odpovědnost za týmovou práci.

Požadujeme:
Praxe nebo minimálně středoškolské vzdělání v oboru PODMÍNKOU. Řidičský průkaz sk.B. Znalost práce s projektovou dokumentací, stavební deníkem, časovou flexibilitu, komunikativnost atd.

Nabízíme:
Je pro Vás důležité pracovat ve stabilní firmě, která se může pochlubit svými výsledky, buduje schopný tým lidí a má spravedlivé odměňování? Zajišťujeme celoživotní vzdělávání.

Místo práce: Středočeský kraj, Jihomoravský kraj

Termín nástupu: Březen 2014

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 4. 3. 2014, 11:53

Obor
Ostatní, Zemědělství a lesnictví
Plat
dohodou
Lokalita
Středočeský kraj